Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen cuccokat hordanátok,...

Ti milyen cuccokat hordanátok, hogy menőnek tűnjetek?!

Figyelt kérdés

(karkötő,nyaklánc,fülbevaló stb.)

Ja és légyszíves a kérdésemre válaszoljatok, a vélemények, okoskodások nem érdekelnek)


15/L



2013. dec. 2. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Baglyos nyaklánc,füli.Ruhát mondhatok?
2013. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, az is érdekel! :)
2013. dec. 2. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem célom menőnek tűnni, de jobb érzés márkás ruhákban flangálni, szóval H&M, Tally Weijl meg ilyen helyeken vásárolok. Cipőkből Vans, Converse, Nike. Szerintem ezekkel nem nagyon lehet mellélőni :)
2013. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmit sem azért veszek hogy menőnek tűnjek.

amúgy: H&M, Claire's

2013. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért öltözködöm, hogy menőnek tűnjek, magasról teszek mindenki véleményére a barátnőimen és anyukámon kívül, megvan a saját stílusom. De nekem a kedvenc boltjaim: C&A, New Yorker, Takko. Ékszer ügyben Claire's :)
2013. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nem menő akarok lenni, hanem inkább csinosnak érezni magamat :) kedvenc boltjaim:H&M, Pull & Bear, Stradivarious, külföldiből pedig Hollister, Abercrombie (ezekből kevés van mert elég drágák) + Forever 21 de az sincs itthon :c
2013. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
New Yorkeres bőr gatya,bő pulcsi,ing,converse cipő,télen westernes csizma,bakancs.
2013. dec. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Na sorolom: Minden féle baglyos dolgokat biztos ajánlom.Ha már abban a korban vagy mikor már nem ciki újra a miki egér akkor az összes mesehőst/figurát ajánlom. Panda/Maci sapii:) És csizma. Szögecselt és ilyen furra vastag orrú cipők a menők. Az ilyen boka fölöttig érők. Baglyos,Mikis,Minie-st és pillangos dolgok is mostanában a divatok:) Lécci pontozz
2013. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!