Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne azért kék vagy zöld kontaklencsét hordani, mert szeretem a kék és zöld szemeket?

Figyelt kérdés

15/f vagyok még nem hordok kontaklencsét, de később szeretnék.

Most barna szemem van, de nagyon tetszik a kék és a zöld szem úgyhogy pár év múlva szeretnék ilyet hordani.

Rontana a szememen? Könnyen kiesik? Hogyan lehet észrevenni, ha kiesik?



2013. dec. 3. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
nemááár, a barna szem a legszebb :)) amúgy én is egyszer kipróbálnám, milyen, de nem hosszú távra. Szerintem sokkal szebb a természetes szín :)
2013. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ilyen színű most a szemem:

[link]


És ilyet szeretnék:

[link]


[link]


Csak a színüket nézzétek ne azt, hogy lányok.

2013. dec. 3. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
eredetii :) nagyon szép szemed lehet, komolyan :)) örülnék ha nekem is barna lehetne :)
2013. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak emiatt ne hordj..nekem rossz a szemem és rendszeresen hordanom kell, de örülnék, ha nem kéne. Minden reggel berakni, este ki, fejben tartani, hogy mikor kell cserélni, arról nem beszélve, hogy elég drága. És bár, nekem zöld szemem van, anno kérdeztem a szemésztől, hogy ha már úgyis kell lencsét hordanom, mi lenne, ha kipróbálnám a kéket, nagyon lebeszélt róla, mert a színes lencsék mindig rosszabb minőségűek, nem tesznek jót a szemnek.
2013. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

A színes lencsék a legrosszabbak, nincs oxigén áteresztésük, ezért mindennapokra nem is jó mert tönkreteszi a szemed. Max 1-2 alkalomra berakni még okés, de semmi több. Amúgy elég kényelmetlen is, mivel ha elcsúszik a lencse vagy kitágul a pupillád akkor homályosan látsz a színes rész miatt ami a látótérbe lóg. Nekem volt több színes lencsém is, reméltem hogy találok egy szépet és jót, de olyan nincs... egyik sem néz ki természetesnek, tehát olyan mint a linkelt képeken sose lesz a szemed, max ilyesmire számíthatsz: [link]

Szerintem ronda, bár van akinek pont ez tetszik... A saját szemszíned meg mindig kilátszik valamennyire.

2013. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát hogyha nem érdemes ilyet hordani, akkor lemondok róla.
2013. dec. 4. 06:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség. Nekem van ismerősöm, akinek hol barna, hol kék szeme van, és egyszer megkérdeztem tőle, hogy mi a francokat csinál ő a szemével, és mondta, hogy néha kontaktlencsét hord, mert alapból kék, de tetszik neki a barna.

Ha nem bántja a szemed, akkor csináld :)

2013. dec. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen hülyeség lenne
2013. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó szerinted miért hülyeség?
2013. dec. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!