Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet és mennyiért a...

Hol lehet és mennyiért a belvárosban fület lyukasztatni?

Figyelt kérdés
A húgom szeretne és ezt kapná tőlem szülinapjára, hogy elviszem, de nem tudom, hogy hogy készüljek, mennyibe kerül és merre induljak. Jó lenne a 3-as metró vonalán, mert mindenórás kismami vagyok mellette. :)
2009. nov. 23. 18:04
 1/3 anonim válasza:
én nem rég csináltattam fülbevalót magamnak és 1800 ft ért lőte át, és adott fülbevalót. ja és kozmetikus csinálja. azt már nem tom hogy jutsz el odáig mer nem pesti vagyok
2009. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bijou Brigitte-ben ingyen csinálják (orvosi fémes fülbevlót lőnek be...) Azt tudom hogy a mammutba van meg az euró centerbe, dehát az sajna nem a 3-as metró vonala...

azért remélem segíthettem...

2009. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Bijou Brigitte van a westendben is, majd megkérdezem, jó ötlet volt, köszi! És az a 3-as metró vonalán van :)

2009. nov. 24. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!