Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Online parfümériák mennyire...

Online parfümériák mennyire megbízhatók? Többszöris vettem ugyanolyanokat ázsia center meg douglasből, a kettő illat mindig más volt ugyanolyan néven futva, úgyhogy van különbség hogy hol veszi az ember.

Figyelt kérdés
Ezért kérdem,hogy az online parfümériából rendelnék, myparfüm stb helyekről,az mennyire eredeti, van egy douglas-marrionnaud féle parfüm szintjén? mert ugye az áruk ugyanannyi, max kicsivel olcsóbb neten.
2009. nov. 24. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
www.illatarzenal.hu teljesen megbizható, többször rendeltem már tőlük eredetit küldenek és elég jó áron
2009. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ázsia center nekem eszembe se jutna, hogy onnan vásároljak, a netes parfümériákkal sajnos az a baj, hogy nagyon atvágják az embereket, en eddig rendszeresen rendeltem a parfumcenterrol, de utolso 2 alkalommal hamis parfumot hoztak ki... azota sajnos nem tudok bennuk megbizni, engem elveszitettek, az iparfumeriarol hallom még hogy jo, de egy csomoszor azt olvasom, hogy itt is csak hamisat arulnak...
2014. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!