Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez műköröm vagy a sajátja?...

Ez műköröm vagy a sajátja? Ugyanilyet szeretnék, de eredetit!

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez műköröm, de én nem szeretnék semmiképp sem műt, szóval megtudom növeszteni ugyanilyen hosszúra? Esetleg lehet kapni valami olajat, ápolót, ami segít?

Nem nagyon értek az ilyen körmös dolgokhoz...


[link]


[link]


[link]



2013. dec. 19. 16:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mű,de láttam már akinek sajátja volt ilyen.

Énis szeretném igy megnöveszteni,sok ápolót próbáltam,de semmi se segitett.

2013. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mű körmök. Ha elég erős a körmöd, simán lehet ilyened.
2013. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

géllakkold 2 hónapig, mivel nem törhet le a körmöd (meg van erősítve a géllakkal) ki van kövezve az útja az ekkorára növésig, utána mehet ilyenre

ezek műkörmök

a második nekem rettentően tetszik

2013. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

köszönöm!


tehát ha géllakozom, alatta még ugyanúgy nő, igaz?

2013. dec. 19. 21:23
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
persze! védi, és nem engedi letörni, ha lenő, az azt jelenti, hogy annyit nőtt a körmöd ;)
2013. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyesmim saját, most kocka. A második lehet saját is, a többi inkább mű. Tényleg nagyon szép, mattítós lakkal el lehet érni ezt a hatást.

Egyébként igen, géllakk, körömerősítős lemosó/alaplakk/körömápoló. Én géllakk nélkül növesztem, de néha persze le-le törik belőle pár darab. A hegyes meg külön nehéz volt.

2013. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Az első kettő biztosan mű, a harmadik viszont akár saját is lehet. Jelenleg az enyémek is hasonló fazonúak és hosszúságúak, saját körmök.

Az előző válaszoló gél-lakkos tanácsát nem javaslom, mivel azt nagyon el tudják cseszni. Bőven elég a normális fajta körömlakk alaplakkal és fedőlakkal. Utóbbiakból a NYC termékeire esküszöm, a szín gyakorlatilag mindegy, de azon sem érdemes spórolni. Egyéni tapasztalat, kinél milyen lakk bírja tovább, nálam az Astor nyert.

Idejét sem tudom, mióta csinálom, hogy legalább 4-5 réteg lakk van a körmeimen. Ha jó fajták, tartanak annyira, mint egy gél-lakk, és megfelelő lakkozással - szélekre figyelni, satöbbi - sokáig bírja. Jó régóta nem azért mosom le a lakkot, mert betöredezett/letört a körmöm, stb, hanem, mert annyira lenőtt, vagy egyszerűen csak meguntam.

Ha komolyan érdekel a téma, keress meg privátban, youtube-ról hasznos csatornákat tudok mutatni.

2013. dec. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Nekem regebben ugyan ilyen kormom volt es igazi volt ( bar az atlatszos kormolakkos kepbe nem vagyok bizti h igazi). Szoval a lenyeg nekem alapbol eros kormom volt sose kentem semilyen erositot semmit, megis olyan hosszura novesztettem meg amilyenre akartam. Kesobb mikor meguntam a hosszu kormot valtottam rovidebbre es kiprobaltam a gellakkot. Kozbe ugye nem vagod le es nekem ahogy nott siman letort a lakk alatt. ( ez nem az elso gellakkozas utan tortent ). Most pedig semekkorara nemtudom megnoveszteni mert allandoan a legkisebb is retegesen leszakad vagy letorik. Szerintem gondold meg nem hiszem h mindenkinek de nekem elegge tonkretette a kormom.
2013. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha ez valami hobbi körömfestő lány oldaláról van, akkor szerintem lehet valódi is. Youtubeon sokakat láttam, akiknek ilyen hosszúra megnő a körmük, aztán az sok réteg lakkal ilyen lesz. Az én körmöm esélytelen, hogy ekkora legyen. Neked is csak akkor lesz természetes ha magától olajok és vackok nélkül is hosszúra nő.
2013. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. igen, a géllakkozást még meggondolom, egyrészt azért, mert nem szeretem a mű körmöket (még ha ez nem is az az igazi mű), másrészt barátnők nekem is azt mondták, hogy elvékonyítja a körmöm és utána könnyebben letörik.. de gondolom ezt is embere (körme:D) válogatja


egyébként nekem erősek a körmeim, már korábban is növesztettem hosszabbra, de ilyen hosszúra azért nem sikerült még, mert hamar meguntam és már türelmetlen voltam, szóval inkább levágtam, de most kitartok!

amúgy kemények, kivéve ha víz éri őket, mert akkor könnyen meghajlanak, de még úgy sem törnek le...

ezt a több réteges sima lakkot ki fogom próbálni :)

2013. dec. 20. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!