Mit gondoltok arról?

Figyelt kérdés
Ha valaki mindig televan kiló sminkkel, és úgy tök szép meg minden, és lemossa, és egy tök átlagos lány, meg nem is olyan szép? Lányok, ti mit éreztek ilyenkor? Nem rossz érzés ha a barátotok meglát titeket úgy, és nem lát szépnek? Fiúk ti, ha meglátjátok úgy a barátnőtöket mit gondoltok? Mégis csak úgy néz ki igazából...

2013. dec. 23. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell éjjel-nappal kiló sminkkel közlekedni, s már sincs ilyen gond!


Össze se jönnék olyan nővel, akinek olyan nulla az önbizalma, hogy mindig csak kimaszkírozva mer megjelenni (s olyannal sem, aki kiló festéket ken magára).


Sokkal jobb a természetesség (illetve a minimálsmink), akkor is, ha úgy szerényebb külsejű valaki,

minthogy akkor kapjak frászt, amikor este lemossa a sminket.

2013. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem is :)
2013. dec. 23. 22:15
 3/3 hunbula ***** válasza:
100%

Nem szoktam kiló sminket tenni, de azért én nagyon jelentősnek látom a különbséget. Mikor még az első barátom mondta, hogy ő túlzottan nem tudja megkülönböztetni, mikor van rajtam smink azt hittem csak bókol.

Eztán jött a második, este találka minden, másnap reggel korábban keltem fel, lezuhanyoztam. Megyek vissza, nagyban alszik, mondom na próba cseresznye nem tettem fel a sminket. Felébred hogy úristen már ennyi az idő, mondom neki na ja, én már zuhanyoztam is, nem látod? És nem.

Szóval a legtöbb pasit nem fogja nagyon érdekelni a dolog, ha nem a szemöldöködig vagy kifestve feketével nagy eséllyel nem is tudja, milyen smink is van épp rajtad. Játszottam ilyet is, sminkelés közben találja ki a pasi a következő krémről/tubusról/tégelyről mire fogom használni, hova teszem. Se kép se hang. Szemhéjpúder oké, amíg nem rózsaszín vagy bézs szinű mert ott már összeér a púderrel meg a pirosítóval ami összeér az alapozóval. A szemceruzát még észreveszik, spirál meg ilyenek mintha a világon sem lenne. És nem azért mert hülyékkel randizok, ez nem akkora tragédia mint mi csajok látjuk. :)

Tetszel neki így is, úgy is tetszeni fogsz. Ha nem meg akkor miért is foglalkozol vele tulajdonképpen :)

2013. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!