Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti mit gondoltok a M....

Lányok ti mit gondoltok a M. A. C. sminkecset készleteiről?

Figyelt kérdés

Lehet ugyanolyan vagy legalább hasonló egy hamisítvány,mint egy eredeti M.A.C. sminkecset készlet?

(Mert ha hasonlóan jó egy hamisítvány, mint egy eredeti készlet akkor habozás nélkül megveszem a kopit. Mert ha jó a minősége akkor nem érdekel, hogy hamisítvány.)

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2014. jan. 1. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

túlárazott, túlhype-olt cuccok

Bőszecsetnél nagyon jó ecsetek vannak, magyar termék, a legdrágább is 10-13 ezer, de az a csúcs.

MAc Magyarországon csak akkora nagy szám, mintha nem lenne normális nő, aki nem MAC ecsetet meg MAC kozmetikumokat használ

2014. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hamisítványt vettem, hanem mindig üzletekből(Douglas, H&M, Essence, kínai, stb.) megvettem, amire éppen szükségem volt és valahol megláttam. Ahol volt lehetőségem megfogni, megnézni, hogy milyen a minősége. Nekem a műanyag is teljesen megfelel, azzal is meg tudok csinálni mindent. Persze, biztos nagyon jó a minősége az eredeti MACnek, de nem mindenkinek van rá pénze. Viszont nem nagyon mernék ilyen hamisítványokat venni a netről, mert azért fontos, hogy megfogja szerintem az ember, és érezze, hogy mennyire bántja a bőrét az ecset.
2014. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!