Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy átlag műkörmösnek gondot...

Egy átlag műkörmösnek gondot jelenthet egy ilyen minta?

Figyelt kérdés

[link]


állítólag nagyon ügyes a csajszi, de nem tudom, hogy bonyolult mintát választottam-e...

általában ha netről nézek valamit (akár haj, akár kosztüm fazon a varrónőnek szalagavatóra), azzal mindig van valami gond... vagy nehezebb az átlagnál, vagy nemtudom...

ezért is próbáltam most valami egyszerűt keresni, ami azért nem is az a tipikus virágocskás-kövecskés, de nem is olyan túl extra... de nem tudom, sikerült-e

szerintetek?


2009. dec. 1. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem bonyolult:D
2009. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

a körmösöd nem használ körömmnyomdát?? mert azzal könnyen meg lehet csinálni egy ilyen mintát

2009. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

fogalmam nincs, mit használ...

életemben nem voltam még manikűrösnél, mert magamnak intézem általában.

de most szalagavatóm lesz, és egy rokontól ez lesz az ajándék (mármint hogy megcsinálják a karmaimat), és utoljára kb. 4 vagy 5 évesen voltam anyukámmal körmösnél, és az meg nem most volt... igazából azt sem tudom, mit csinál majd a leányzó, de felőlem tegye, amit jónak lát, ő ért hozzá, nem én :D

2009. dec. 1. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a képen látható minta tuti sablonnal készült. Vagy köröm nyomda. Tehát akármilyen ügyes is valaki, szabad kézzel kétlem, hogy egyszerű lenne ezt megoldani.
2009. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is körömnyomda, vagy sablon.. azzal egyszerüen megcsinálja.
2009. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!