Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sűrűsödik be egy hét...

Miért sűrűsödik be egy hét után a körömlakk?

Figyelt kérdés

Ez már nem az első eset, ezért lennék kíváncsi, hogy más is tapasztalt-e már ilyet.

Ezelőtt épp így jártam, hogy vettem egy Rimmel lakkot, miután használtam jól visszazárva a fürdőszoba polcra tettem(norm. hőmérséklet), s egy hét múlva mikor használni akartam ismét, már alig lehetett, mert elkezdett besűrűsödni.

A mostani eset meg ugyanez, csak Maybelline-el. Egy hete vettem pont, akkor használtam, visszazárva tettem a polcra, s tegnap este mikor újra használni szerettem volta, már nagyon sűrű lett, s ahogy fel kentem, tiszta hólyagos lett, és alig akart megszáradni. :/


Mitől lehet ez? mit nem csinálok jól?

Köszi a válaszokat előre is! :)



2014. jan. 18. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy minden használat után egy körömlakklemosós vattával jól megtisztogatod a lakkos üveg száját, az egész csavaros részét, hogy egyáltalán ne legyen lakkos. Aztán szorosan rácsavarod a kupakot, így jobban fog zárni és később sűrűsödik.
2014. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Hát, én évek óta gyűjtöm a körömlakkokat, van ami már 6 éve is megvan, de soha nem fordult elő, hogy besűrűsödött volna. Sőt, a Rimmel lakkok inkább túl hígak szoktak lenni. Szerintem túl párás lehet a levegő a fürdőszobádban és attól, mást nem nagyon tudok elképzelni. Próbáld meg azt, hogy máshol tartod őket. Én semmi ilyesmit nem tartok a fürdőszobában, mert a párás levegő nem tesz jót semminek, még a tusfürdőt is a szobámból viszem magammal fürdéskor.
2014. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mit keres a fürdöszoba polcon a körömlakk? ne csodálkozz, hogy megromlik. tartsd a szobádban normális levegőn!
2014. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindig a fürdőben voltak a lakkjaim, meg ahogy emlékszem, még édesanyám is ott tartotta őket.

Nem is gondoltam még soha rá, hogy nem tesz nekik jót. :/ Hát köszönöm a válaszokat, átpakolom akkor máshova. :D


Egyébként nekem is ez az utóbbi kettő lakk csinálta ezt, vannak már több éves lakkjaim, azoknak semmi bajuk.

2014. jan. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!