Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik ecsetkészletet vennétek...

Melyik ecsetkészletet vennétek meg?

Figyelt kérdés

[link] (ez pár hét múlva lesz)


[link]


A fő szempont, hogy minél több 'szemre való' ecset legyen a készletben, valamint az, hogy ilyen árban legyen (9-10.000 Ft értékben maximum).


E-bay-ről nem szeretnék rendelni, mert türelmetlen vagyok, valamint tartok attól, hogy elveszik a csomagom, rosszat kapok, lenyúlják a pénzem (tudom, ott a PayPal). Nem nagyon bízok a külföldi 'rendelős oldalakban'.


Ti melyiket vennétek?



2014. jan. 18. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az elsö sokkal jobb.
2014. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ecsetkészlet akkor mindenképpen a Make Up Plaza-ból vásárolnék. Ott a legnagyobb a kínálat és a legjobb árban. A PP inkább egy drogéria, a Make Up Plaza pedig egy profi sminkes áruház. A BH termékek amolyan drogériás cuccok, de ettől még kielégíthetik az igényed. A Make Up Plaza -ban bármilyen típusú, akár extra minőségű készleteket is találsz. Én egyébként sem egyiket sem másikat nem választanám, hanem a Make Up Plaza -ból egy teljesen másik készletet vennék :-)


Ja, egyébként a PP-től olyan rendelni, mintha E-bayról rendelnél, mert elég trehányak. Ráadásul nem értem a kérdésed, hisz a PP egy szlovén cég, nem magyar, szóval a rendelésed külföldről érkezne :-O A Make Up Plaza a magyar, ők a megbízhatóbbak.

2014. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Make Up Plaza ban extra mennyiségű kínálat van. Én onnan vásárlok. Gyors a szállítás és jó a minőség meg az ár. Nekem ez abszolút elegendő. A fentiek közül nekem egyik sem jön be, én a Jessup készleteket szeretem.
2016. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!