Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi történt a fülemmel? (fülbev...

Mi történt a fülemmel? (fülbevaló)

Figyelt kérdés

November végén lőtték be a fülemet studexszel, kivártam a 6 hetet január elején szedtem ki. Semmi baja nem volt a fülemnek, annyi, hogy az egyik egy picit vérzett mikor kihúztam de ezt betudtam annak, hogy erősebben kellett picit húzni a kampót mert nagyon rászorult. Pár másodperc alatt elállt. Aztán beletettem egy Bijou Brigittes Nikkelmentes fülbevalót, ettől sem lett semmi baja, még csak nem is vérzett mikor kivettem.

Aztán vettem egy ajándékboltban egy fülbevalót, amit nem tudok milyen ötvözet mert állványra volt rakva és ajándéktasakban kaptam meg fizetés után. Ez 3 napig volt a fülemben de éreztem hogy valami picit kellemetlen a viselésében, úgy voltam vele hogy kiveszem lefertőtlenítem aztán visszarakom vagy rakok be mást. Mikor kivettem akkor éreztem, hogy alatta valami szürkésbarna büdös trutyi van ami a fülemen is a lyuk körül és a fülbevalón is ott volt.

Most kivettem pár napra de ezt nem fogom visszatenni.


2014. jan. 19. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az genny lehetett.

Nekem is volt ilyen,ne aggódj pár nap alatt elmúlik :)

2014. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy bizsu volt a fülbevaló, nekem attól szokott ilyen színes trutyis lenni:D
2014. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem bírja a füled a bizsut. :)

Uncsitesóm is így van ezzel. Elmúlik ha kiveszed,csak töröld át egy kicsit,és ha teheted,fertőtlenítsd.

2014. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) De akkor nikkelmenteset hordhatok ?
2014. jan. 19. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,tapasztald ki! :)

A gyulladás elmúlik,bár nem tudom,nekem szerencsére nincs ilyesfajta gondom. :)

2014. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fülemnek pedig mindegy, ha bizsu, nem szereti akkor se, ha nikkelmentes:D
2014. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, most úgytűnik hogy a nikkelmenteset bírja:)
2014. jan. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!