Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divat még a fogékszer? Mit...

Divat még a fogékszer? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Sokáig fogszabályzós voltam, most gyönyörű, szabályos, fehér fogaim vannak, és arra gondoltam, hogy szeretnék fogékszert, egy pici, ezüst Swarovski követ. Mit gondoltok róla?


(Nem fúrják, csak ragasztják, és orvossal csináltatnám. Nem káros sem a fogamra, sem az egészségemre, kérlek ennek tudatában válaszolj.)


A válaszokat előre is köszönöm!

L/19


2014. jan. 20. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az volt divat valamikor? Nekem nem tetszik, közelről még tud jól kinézni, de távolról olyan, mintha koszos, vagy lyukas lenne a fog.
2014. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sosem volt divat. egyetértek az előzővel, nagyon zavaró tud lenni és távolról nézve kosznak tűnik. ne erőltesd, örülj, hogy szép a mosolyod, inkább egy élénk rúzzsal tereld oda a figyelmet, ha már..
2014. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!