Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Suliba milyen táskát vegyek?...

Suliba milyen táskát vegyek? Elég gazdag suliba járok, ahol mindenkinek kézitáskája van. A westendben (v a környékén) hol tudok olyat venni, ami nagy, és erős? Sok könyvem van. :S

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor simán be tudsz menni oda és végigjárod az üzleteket
2014. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az elég időigényes, ami nekem meg nincs :S
2014. jan. 20. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:

nálunk a menőbb gazdagabb lányoknak ilyesmi táskájuk van:


[link]


belvárosban tuti kapsz ilyet, de westendben is sztem

2014. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2014. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, nálunk is ilyen stílusúak :)

9.es :)

2014. jan. 20. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Zara-ba talasz egesz jókat az van a Westendben is. De ha nagyon márkást akarsz akkor Michael Kors vagy egy eredeti LV nagy szatyor formáju taska de az 500 euro :)))
2014. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,lehet velem van a baj,de szerintem nem kell iskolába LV,Prada,meg ilyen-olyan táska.Kérdező,feltételezem te nem vagy gazdag,akkor miért mentél olyan suliba,ami tele van gazdagokkal? :)
2014. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a tagozat miatt mentem oda, nagyon jó iskolába járok, ezért :)
2014. jan. 21. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!