Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fulszuras otthon, sos?!?

Fulszuras otthon, sos?!?

Figyelt kérdés
Sziasztok,most szurtam ki a fulemet magamnak,nem fajt meg semmi,viszont alz lenne a kerdesem,hogy ha a tut meg a fulemet parfummel fertotlenitettem az eleg ? Ha lefertozodik akkor milyen kovetkezmenyei vannak,tetanusz ? :O valaki nyugtasson meg legyszi,kicsit hipohonder vagyok...
2014. jan. 21. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
parfümmel fertőtlenítettél?? o.O nem tudom hogy az mit takar és milyen szintű fertőtlenítést biztosít,de mikor én lyukasztottam magamnak annyi volt, hogy egy sima varrótűt a gáztűzhelyen átforrósítottam (ez volt a fertőtlenítés) és már lyukasztottam is...semmi komolya bajom nem lett
2014. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

annyira mégsem vagy "hipochonder", hogy ezt megcsináltad.

holnap elmész szépen és veszel a legközelebbi gyógyszertárban vagy Octenisept-et, vagy Betadine-t.


attól, hogy a parfümök nagy részében van alkohol, az nem azt jelenti, hogy fertőtlenítésre is jók. meleg vízzel tudsz rajt most segíteni, meg azzal, hogy nem piszkálod, meg persze azzal, hogy veszel fertőtlenítőt rá.


nagy valószínűséggel tetanuszoltásra nem lesz szükség, de legközelebb előbb gondolkodj, utána cselekedj.

2014. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
istenem, egy újabb géniusz.
2014. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1es 2es : koszonom a valaszokat :)
2014. jan. 22. 08:29
 5/5 anonim ***** válasza:
parfümmel? ez ugye vicc?
2014. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!