Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a teendő ha begyullad a...

Mi a teendő ha begyullad a fül (fülbelövés miatt)?

Figyelt kérdés
Pár napja(2) kilyukasztattam a fülem és valószínű,hogy begyulladt(pirosság,fájás) Duzzanat még nincs,de váladék van. Mi a teendő ilyenkor? Gondolom a szokásos fertőtlenítés,de a fülbevalót kivegyem vagy mit csináljak vele?

2014. jan. 31. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
arany fülbevalót tettél be?
2014. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,rézmentes acél.
2014. jan. 31. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvosi titánra cseréld ki???

(az én fülem az aranyat nem szereti, de az orvosi fémmel nincs bajom...viszont elvileg még nem szabad kivenned...ne piszkáld, csak fertőtlenítsd, majd elmúlik, az enyém is csinált ilyet...a hidegben még mindig bedagad,és piros lesz, pedig majdnem egy éve csináltattam)

2014. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem :D Köszönöm a segítséget.Holnap elmegyünk venni orvosi fém fülbevalót és kipróbálom azzal :D Köszi! Amúgy a kamillás áztatás nem használ az ilyenre? Mert van külön fertőtlenítőm,de most kipróbáltam kamillával.
2014. jan. 31. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A kamilla nem jó, vegyél Octeniseptet és fújkáld azzal. És tényleg cseréld le orvosi fémre:)
2014. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Már elmentünk és lecseréltük és van ilyen fújkálóm :)
2014. febr. 1. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!