Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megszeretnék tanulni sminkelni...

Megszeretnék tanulni sminkelni! Milyen smink eszközökre van szüksége egy nőnek? Melyikkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Eddig a természetesség híve voltam, de rájöttem, hogy így érdektelen vagyok és nem vesznek észre (főleg a fiúk).


Köszönöm a válaszokat


18L


2014. jan. 31. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszközök vagy termékek? Ha eszközök, akkor sminkecsetek. Ha termékek, akkor szempillaspirál, szájfény, egy jól fedő korrektor pattanásokra, esetleg szemöldökceruza, szemhéjtus és egy kis pirosító. Ezen dolgok használata nem igényel nagy tudást, ha természetes sminket szeretnél. Ha komolyan meg szeretnél tanulni, akkor irány a youtube. Számtalan guru megmutatja, hogy sminkelj. Pixiwoo, vag Carli Bybel a legjobb :)
2014. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Life.hu oldalon Takàcs Nóra biztos tud segíteni vagy nézd meg a videóit a YouTub-on!
2014. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nézz Zoellát és Bethany Motát YouTube-on. Főleg Beth-et ajánlom, ő még outfit tippeket is ad. :)

2014. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!