Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfi fülbevaló elfogadott?

A férfi fülbevaló elfogadott?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék magamnak csináltatni fülbevalót. Eléggé sok lány bíztatott, így utánanéztem a neten, és megtettszett, csak attól félek, h kissé ferdehajlamúnak tűnnék.:) És ezért kérdezem, hogy ez a fiatalok körében ez már nagyon elfogadott dolog? 16 éves srác...
2008. júl. 19. 18:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Ha piercing lenne benne az jóóó, ha playboyos a diszkos leányzók biztos sztárolnak majd haha, számomra undorito
2008. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem tök jó, én is szeretnék majd fülbevalót, vagy piercinget legalább.
2008. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
szerintem jó, de csak ha amúgy nem nézel ki ratyinak
2008. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Az öcsémnek és apumnak is van. Persze csak az egyik fülében. Engem nem zavarna. ;)
2008. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

Ha neked tetszik csináltass, ne az érdekeljen hogy ki mit gondol.

De szerintem elfogadott, nálunk családban, haveroknak, mindenkinek van, van olyan is akinek mindkét fülében, mégsem nézték még melegnek sose.

2008. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Én aztán tényleg eléggé homofób vagyok ( jajj ne bántsatok) de a fülbevalóval nincs baj, amíg nem lógós csingilingit pakolsz bele. Legyen egy sima karika, vagy piercing. Nekem és a páromnak is 8 piercing van a fülünkben:)))
2008. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Kérdező: Nos nekem csak ilyen sima piercing lenne, ezüst, vmi pisztollyal lövik be. Azt hiszem a bal fülbe kell a fiúknak, ugye?:)
2008. júl. 19. 20:53
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
MIaz h kell???? Oda csináltass ahová neked tetszik.........
2008. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
Egy egyszerű fülbevaló nem buzis ha erre gondolsz. Mindegy melyik füledbe rakod. Nekem a balba van, de én lány vagyok:D (Igen nekem is csak egyikbe van)
2008. júl. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Mindegy melyik füledben van, de a piercinget szúrni szoktuk. Ne engedd lőni, pláne, ne, ha a porcos részbe megy, mert azt szakítja is.
2008. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!