Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok essence vízálló...

Hol találok essence vízálló tégelyes szemhéjtust?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon láttam több helyen, hogy írtátok a rossmannt és a dm-et is, én mindkettőben megnéztem, de egyikben sem találtam egyáltalán :/ Pedig nagyon szeretném kipróbálni a tégelyest, amit külön ecsettel kell felvinni, és jó lenne ha ez vízálló is lenne... Neten esetleg nem lehet rendelni? Vagy hol nézzem még meg?

Köszönöm


2014. febr. 13. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal tavaly év végén kivonták a forgalomból az Essence összes tégelyes tusát.
2014. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen másik vízálló tégelyes tus van még ami nem drága?
2014. febr. 13. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Maybelline tusát néztem ki (Lasting Drama), azt szeretném megvenni. Van belőle barna és fekete, meg elvileg lila és szürke is, bár utóbbi kettőt én még nem láttam. (DM-ben, Rossmann-ban 2400 Ft, ecsettel adják).

A másik, amit sokan dicsérnek, az a Manhattan zselés tusa. Ebből nem tudom milyen színek léteznek (feketén kívül), a tus 2000 Ft + ecsetet külön lehet venni egy ezresért.

Mindkét fajta vízálló, ha jól emlékszem.

2014. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Maybelline tust csak azért mert ecset van hozzá ne vegyétek meg, mert nagyon szar! Legalábbis ehhez a tushoz használhatatlan. Én a Maybelline Color Tattoo-t ajánlom fekete színben, mert azt már 1790Ft-ért meg tudod venni a dm-ben. A Manhattan-ről én is sok jót hallottam, eddig még csak az ecsetét vettem meg és az nagyon jó.
2014. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!