Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A köldökpiercinget mivel kell...

Biks kérdése:

A köldökpiercinget mivel kell kezelni?

Figyelt kérdés
Szombaton szúrtam ki a köldökömet, eddig nem fájt,tegnap kezdett el a két szúrást közt bepirosodni és amikor hajolok stb. fáj. Mennyi ennek kb a gyógyulási ideje? És az baj ha nem köldökpiercing,hanem swarowski fülbevaló van benne?

2014. márc. 4. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

mivel kezeld?-miért, szúráskor mivel kezelted le?

legjobb rá az Octenisept nevű fertőtlenítő, legalábbis én azt ajánlom.

gyógyulási idő: 4-6hét.

igen baj, hogy nem rendes ékszer lett behelyezve, mert így a gyógyulási folyamat kitolódhat, nehezebb lehet.

2014. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen alkohollal. A Betadine nem jo?
2014. márc. 4. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
de, jó a Betadine is.
2014. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okes koszonom.
2014. márc. 5. 13:06
 5/7 anonim válasza:
én Betadine keőccsel kezelem.és nekem kb 1 hétig fájt mikor lehajoltam stb.ez el fog múlni.a pc gyógyulási ideje elvileg 6-12 hónap (ezen én is meglepődtem de azt az üzletben mondták)és swarowskit még nem kéne beletenni,hanem csak később .
2014. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már kiszedtem és azóta kezelem Betadine-al és nem fáj,csak piros.
2014. márc. 8. 18:26
 7/7 Boomaple válasza:
Betadinet használj de ne kenőcsöt,hanem a folyadékot.Próbáld meg felefolyatni ha tudod.
2014. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!