Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Buliba készülök! Milyne...

Buliba készülök! Milyne sminket tanácsoltok?

Figyelt kérdés
buliba készülök:) van egy felsőm, ami lila,sárga,zöld, fekete szinekből áll össze!! ahoz egy fekete öv, fehér gatya és fehér táska, cipő megfelelő nem? és a felső alapján milyne szinü sminkem legyen? a hajam szöke és barna a szemem:)
2008. júl. 22. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A felső jó, én a fehér gatyóhoz fekete övhöz fekete cipőt húznék, a táska jó fehérbe. Én amikor hasonlóan öltözök és nemtom h milyen színt vigyek magamra hogy ne nézzek úgy ki mint egy madárijesztő, akkor sima fekete szemceruza, és szemhéjpúdernek ezüst színt viszek fel, meg egy kis ezüst színű szemhéjtus. Ez egy elég ütős buliba, és mégis meg a ruhádhoz is, mivel az ezüst mindenhez megy. Remélem segítettem.
2008. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, köszönöm szépen!!
2008. júl. 22. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fekete füstös szemsmink is jól állna,vagy ha szinesebbet akarsz,akkor válassz ki 1 szint ami a felsődön is van, és az köszönjön vissza a szemeden pl.lila vagy zöld. Minden esetben a szádra elég egy kis szájfény,ha a szemed a hangsúlyos.
2008. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!