Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb alapozó?

Melyik a legjobb alapozó?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azon vagyok h ha alapozó akkor csakis minőségi.Ami a legjobban bejött nekem Az a MAxFactor Colour adapt.Enyhén hab formájú, szóval nem is folyékony, de nem is az a krémes.Az ára 4000Ft körül van, de nagyon megéri, jha és csak kevés kell belőle!!!
2008. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Max Factor-ra szavazok, nagyon jóminőség, de egy kicsit tényleg drága! Viszont megéri... :)
2008. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Malu Wilz a legjobb.
2008. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Ha még valaki írna, az megteheti nyugodtan! :D Várom a további válaszokat is.
2008. júl. 23. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem a Giordani Gold(Oriflame) nagyon jo. Ket fele van, en a ranctalanito hatasut hasznalom.
2008. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a L'Oréal infallible-re szavazok :) Kicsit drága, de el lehet vele fél évig is lenni :) És el kell mesélnem, hogy egyszer buli előtt használtam, kb este 7 körül, és másnap délig legalább rajtam volt :) majdnem tökéletesen :)
2009. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig a Vichy vált be a legjobban. Szépen fed, sokáig fent marad, nem kell belőle sok és sokáig tart. De Kipróbálom ezt a MaxFactort:)
2009. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Szerintem a Maybelline Affinitone a legjobb! Legalábbis nekem tökre bevált. Karácsonyra kaptam Max Factor Second Skin alapozót de azt kell mondjam, hogy baromira nem éri meg az árát... Tök nehéz rendesen eloszlatni és nemis fed olyan jól, és az állaga sem olyan könnyű, mint a maybelline-nek, szóval én többet vártam egy ilyen reklámozott cucctól.
2010. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a sminkesboltokban kapható alapozók a legjobbak. olcsók, sokáig kitartanak, és nagyon sokféle van. mellesleg ott segítenek is kiválasztani a legmegfelelőbbet. Én Kryolant használok.
2010. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
szerintem a MAX FACTOR SECOND SKIN FOUNDATION alapozó!NEM LÁTSZIK AZ ARCODON , tökéletes fedés,baba arcot varázsol másodpercek alatt... sok alapozót kipróbáltam már,de eddig ez a tökéletes... LEGJOBB TERMÉKEI A MAX FACTORNAK VAN.. VALÓBAN AZT RKLÁMOZZÁK AMIT TUD A TERMÉK:)))
2010. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!