Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kínából honnan, és hogyan...

236526 kérdése:

Kínából honnan, és hogyan lehet rendelni olcsó sminkpalettákat és smink cuccokat, cipőket?

Figyelt kérdés
Munkanélküli lettem és azt gondoltam csinálok egy jó kis webshopot ahol smink,platform cipők, ékszerek, ruhát forgalmaznék kis haszon kulccsal! Nem tudom a vaterások honnan szerzik be ezeket a termékeket! Kérlek ha bármilyen kategóriába tudsz segíteni egy webcímmel ahonnan beszerezhető segítsetek!

2014. márc. 21. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ebay.com , a legtobben innen rendelik, csak bankkartya szukseges hozza:) ja,es a termek eleg sokara erkezik meg,legalabb 3 hetet mindig kell varni
2014. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alibaba, Aliexpress. Vegul sikerült?:)
2019. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!