Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó-probléma, mit tegyek?...

Alapozó-probléma, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úszás közben mindig lefolyik a fejemről az összes alapozó meg púder,és alapból nagyon pattanásos az arcom,szóval utána elég rosszul nézek ki. A suliban nincs idő újra felkenni a fejemre az alapozót meg a púdert,ha nem csinálom,még akkor is elkések a következő óráról. Sminkfixáló vagy ilyesmi segít ezen? Vagy létezik olyan alapozó,ami vízálló,vagy ilyesmi? xD És az miért van,hogy reggel tök normálisan felkenem,sehol egy folt,nap végére meg néha tisztára szétkenődik a fejemen,még akkor is,ha nem dörzsölgetem az arcom vagy ilyesmi?

Btw elég kezdő vagyok a témában,szal ne nézzetek idiótának,ha nagyon nagy hülyeségeket írtam xD



2014. márc. 21. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
úszásnál nem praktikus sminket használni, mert utána borzalmasan fogsz kinézni. Ha nagyon pattanásos vagy akkor a pattanásokra kenj fogkrémet az leszárítja naponta többször is használd nem elsőre fog hatni. A sminkfixáló nem fog segíteni az csak minimális izzadáshoz találták fel.. remélem tudtam segíteni 14/L
2014. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogkremet nehogy hasznalj! Baratnom is azt csinalja, es valami iszonyat ronda lett a homloka. En amugy novenyi olajat hasznalak, hosszutavon. Puhitja a bort es csokkenti a patikat' lefekves elott egy.ket csepp, ajanlom, nezz utana, nekem nagyon bevalt!
2014. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már az is eleget segít ha nem kened magadra az alapozót meg a púdert. hagyd a bőröd szellőzni. az alapozót amúgysem mindennapi használatra találták ki. mindenkinek vannak bőrhibái. és hidd el. szerintem mindenki a sajátjával van elfoglalva. nem a tieddel. amúgy este reggel jó meleg vizzel moss arcot. szerintem nagyon hatásos!
2014. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úszáshoz sminkelni...pff xD

Én nem megyek ki a kisboltba SE smink nélkül, de strandon azért én se sminkelek...max vízálló szempillaspirál, de az is nagyon ritka...nem hogy alapozót...Az alapozó amúgy se suliba való, de úszáshoz pláne nem...

2014. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

teljesen felesleges úszás előtt felkenned, csak rosszabb lesz, mert megfolyik, a törölközőt összemocskolja, de itt-ott foltokban megmarad.

nekem kb 60 másodperc vékonyan felkenni az alapozót, lehet én csinálom rosszul, de nem hiszem, hogy amiatt késnél el. max az 1. óra utáni szünetben kimész a mosdóba és felkened.

2014. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!