Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 25 éves barátomnak milyen...

25 éves barátomnak milyen karórát vegyek?

Figyelt kérdés
Rendszerint elegánsan öltözködik, ha élére vasalt nadrág nem is, de legalább egy ing mindig van rajta. Valamilyen egyszerűbb, letisztultra gondoltam (szóval nem azokra a sok mutatósakra, és nem is túl hivalkodókra), de nem is öregemberesre. Ha nem is konkrét típusokat, de legalább márkákat tudnátok mondani, amik jók? Árban max 200-at gondoltam. Az általam ismert nagyobb márkák modelljei - legalábbis amiket eddig néztem - inkább 4-500ezertől indultak.

2014. márc. 29. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem jó árkategória. Vagy drágábban, vagy olcsóbban vegyél.
2014. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában márkás órát nem fogsz találni, de ezt már te is említetted. Amit ajánlanék, hogy az egyik divatmárka órái között válogass, például az Armanit szeretni szokták és van százezer körül is.
2014. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 29. 16:26
 4/5 Guminyuszmusz válasza:
Szépet, elegánsat. Szánj rá több pnzt!!
2015. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olcsóbbért van Seiko, Casio...ezek jó márkák. Semmiképpen ne Armani és társait. Egy divatóra márkát "szeretek", a Fossilt. De még lehet kapni Adriatica, Claude Bernard ami jó még.
2015. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!