Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan és mennyiért tudnák...

Hogyan és mennyiért tudnák megcsináltatni egy ezüst medált?

Figyelt kérdés

Egy egyedi tervezésű medálra gondoltam ami természetesen ezüst. Nem olyan kicsire,de nem is olyan nagyon nagyra gondoltam. A barátnőmnek lenne. A kérdés az, hogy ezt nekem mennyiért csinálnák meg kb. és mennyi idő...illetve hol? (Bács-Kiskun megye...legfőképp Kecskemét) Oldalakat is linkelhettek...de elsősorban inkább pl.: Kecskeméten intézném el.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. márc. 31. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ékszerészetekben, ötvösöknél kellene megérdeklődni, ők tudnak pontos infókat adni. Nem biztos, hogy mindegyikben, de nagyon sok helyen vállalják egyedi ékszerek készítését is, akár úgy is, hogy te viszed hozzá az anyagot (törtarany, -ezüst), ami lehet a saját régi ékszereid "maradéka", amiket nem használsz, nem tetszenek, stb. Így még olcsóbb is valamennyivel, nekem így lett nyakláncom+karkötőm :)

Néha lehet katalógusból is válogatni, módosítani, ár és idő meg sok mindentől függ: miből mennyi kell bele, viszel-e anyagot, stb.

2014. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 3. 21:48
 3/3 anonim válasza:
Az ár és az idő függ a felhasznált anyag mennyiségétől és a bonyolultságtól. Írtam neked privát üzenetet, olvasd el. :)
2014. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!