Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki merjem magamnak szúrni a...

Ki merjem magamnak szúrni a fülem, mert fülbevalót szeretnék?

Figyelt kérdés
minden van itthon hozzá fertőtlenítő is! és nem félek a fájdalomtól. és a húst szeretném, nem a porcot a fülembe. Szerintetek?
2008. júl. 24. 19:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én, mint 25 darab fülbevaló tulajdonosa (!!!) mondom neked, hogy ne csináld. Nekem összesen kb 40-szer volt szúrva a fülem, ennek majdnem a felét én magam csináltam. A probléma ezzel NEM AZ, hogy magadnak szúrod, hanem az, hogy kihúzod a tűt, és úgy rakod bele a fülbevalót: és már kész is a baj. A fülbevalót kétféleképpen csinálják: fülbelövés, fülszúrás. A lövéssel együtt a fülbevaló be is kerül a lyukba(és ez a lényeg) a fülszúrás meg olyan tűvel történik amibe bele lehet valahogy tenni a fülbeavlót, így amikor húzza ki a piercinges a tűt, közben már megy is bele a fülbevaló.

Nekem a saját szúrásokból majdnem 1 darab sem maradt be, mert betokosodott és begyulladt, gennyesedett.

Nem ajánlom az otthoni szúrást!

2008. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
én sem énis csináltam magamnak, és nekem is begyulladt meg ilyesmik
2008. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
36%
Én kiszúrtam. Nem lett semmi bajom. bár lehet, hogy csak szerencsém volt?
2008. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Én magamnak csináltam 5öt, porcba 3at, először begyuladt, de fertőtlenítettem és elmúlt. Szerintem nyugodtan szúrd át, ésha kicsit gennyezik, nem kell rögtön megijedni.
2008. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! lehet rászánom magam és elmegyek.. csak nem tudom hogy ki csinálja jól, és azt is hallottam hogy kozmetikába nem ajánlott csináltatni.
2008. júl. 24. 19:48
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Ne csináld magadnak... Nemértem miért kellene magadnak, egyáltalán nem drágán lőnek, szúrnak szakemberek!
2008. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Hát, manapság már minden 3. sarkon lehet látni tetováló és piercing boltod vagy nemnommit. egy ismim a fülét csinálta ugy 1 éve még mindig vörös és van, hogy fájneki. A köldöke meg szarráment. Ugyhogy menj el. Jobbanjársz. És bennük nemigazán lehet csalódni (aki ért ehez) Ugyhogy menj bátran. Ha begyullad akkor meg nemfeltétlen az ő hibájuk, és el is múlhat. Nyugi. Inkább hozzáértő csinálja meg...
2008. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
95%
Szia! Ne szúrd magadnak, én sajna próbáltam és igen csúnyán jártam. Rossz helyre ment a tű és okoztam magamnak egy hetegig kitartó hematomát, vagyis a fűlcimpám fekete és lila színben pompázott és még fel is volt dagadva. Szakember egy fél pillanat alatt belövi, és olyan gyorsan, hogy észre sem veszed, hogy készen is van.
2008. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Először normális ha begyullad. A lövésre meg nem kéne bíztatni, mert az tépi a sebet, még az is egészségesebb a fülednek, ha magadnak szúrod, És azt h én 5öt magamnak szurtam, és nem bénultam le miért kell lepontozni? Mert ha valakinek lilult a füle azt már végleges gyógyíthatatalan gyulladásnak kell nyilvánítani? Semmi bajod nem lesz ha kiszúrod...És hiába pontoznak le, az én fülemben ott a bizonyíték:D
2008. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

nem én pontoztalak le! mindenki válaszát hasznosra értékelem aki veszi a fáradtságot és ír nekem.

Inkább a biztosra megyek, és elmegyek egy szakemberhez. Köszi a válaszokat!:)

2008. júl. 25. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!