Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldök illene hozzám?

Milyen szemöldök illene hozzám?

Figyelt kérdés

[link]

az 1. tipusú az arcom:) szökés barna hajam van nincs befestve. Zöldes-kék nagy szemem van :) milyen szemöldök illene hozzám ?

Köcsögök kíméljenek! köszönöm



2014. ápr. 15. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan amilyen az elso tipuson van. Ha olyan afejformad akkor az illik hozza:)
2014. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Sminkesként mondhatom hogy ez így nem eldönthető. Nem az arc típus az ami ezt meghatározza. Szemöldök stílusod kialakításában szívesen adok díjmentesen tanácsot személyesen is :)

Keress bátran.


Üdvözlettel: Dorottya

Sminkes

2014. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van egy alapvető szemöldök forma amit betartva rosszat nem csinálhatsz. Az adott szem oldalán levő orrcimpát összekötöd a belső szemzugoddal - azon az egyenenesen helyezkedik el a szemöldök belső vége. Az orrcimpát a szembogárral összekötő egyenesen a szemöldök ívének csúcsa. Az orrcimpát a szem szélével összekötő egyenesen pedig a szemöldök vége... A szemöldök belülről kifelé vékonyodik. Ezzel nem lőhetsz mellé, ez a legtermészetesebb
2014. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dorcsuu ***** válasza:
100%
Első szemöldökszedést, amikor kialakul a későbbi szemöldökformád, én mindenképp kozmetikusra bíznám. (Igaz nekem első szedést kozmetikus csinálta, és utána én növesztgettem vissza egy kis részen, mivel túl vékony volt a vége:D)
2014. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!