Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kell mondani a kozmetikusn...

Mit kell mondani a kozmetikusnak, ha ilyesmi szemöldököt szeretnék? (kép)

Figyelt kérdés

Nem sűrűn járok kozmetikushoz, nem értek ezekhez, de szeretnék mostmár nagyon ilyen jellegű szemöldököt:

[link]


Nem a formájára gondolok, mert az mindenkinél egyéni, hanem arra, hogy ilyen egységes, kihúzott vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg.


Én nem szoktam szemceruzával sem kihúzni, mert béna vagyok hozzá :P viszont magamhoz szedem és akkor szépen megvannak a szélei, de mégsem ilyen szép, mint pl. a képen lévő.


Mit kell mondani a kozmetikusnak, hogy mondjam el, hogy ilyesmit szeretnék?



2014. ápr. 16. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyomtasd ki és vidd el neki!

Ez szerintem ceruzával van, vagy tetoválva van, nem értek hozzá, de ő tudni fogja, ha ránéz.

2014. ápr. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tubifex ***** válasza:

ezt te is meg tudod csinálni magadnak. a kozmetikus hiába festi be neked, az a bőrön max 2 napig marad fent. ha viszont szőke/világos a szemöldököd, akkor be kell festetni, hogy a szőrök is sötétek legyenek.

ez porral és szemöldök ceruzával van megcsinálva

tucatnyi videó van youtube-on erről, pl ez:

http://www.youtube.com/watch?v=FDkpOtm10Zo

2014. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tubifex ***** válasza:

még azt el szeretném mondani, hogy szerintem különlegesebb lennél természetes szemöldökkel, mivel ma már ez a hangsúlyos szemöldök integet vissza boldog boldogtalanról (többsége rémes). mellesleg én még egy férfival sem találkoztam akinek ez bejött volna. ez csak a csajok hóbortja.

hozzá kell tennem, pár éve én is gyakran megcsináltam ilyenre a szemöldökömet-amikor még nem volt divat- de rá kellett jönnöm, hogy ma már mindenkinek ilyen, és ez már nem különleges. természetesnek meg végképp nem nevezhető, még akkor sem, ha szépen van megcsinálva

2014. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dorcsuu ***** válasza:
Ez a smink része, egyszerűen csak fesd ki a szemöldöködet. Youtube-on van róla egy tucat videó. Egyébként erős sminkkel jól néz ki ez a szemöldök, de natúr sminkkel borzalmas. Mivel natúr sminknél ugye nem hangsúlyozod ki annyira a szemeidet, a szemöldököd túlságosan hangsúlyos lesz, érted. Szerintem vegyél szemöldökceruzát, port, zselét, és csináld meg magadnak otthon, amikor erős sminket készülsz viselni.
2014. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!