Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most szeretnék kozmetikushoz...

Most szeretnék kozmetikushoz menni.! Nagyon elrontottam a szemöldököm.! Viszont ha most nönek vissza a szemöldökeim és vasárnap dolgom lenne le lehet alapozni a kinövö szörszálakat? Vagy nagyon csunya lesz?

Figyelt kérdés
Le éehet-e alapozni vagy addigra kinöe mind? hogy tudnam szombatig kinöveszteni mindent ha lehet? vagy alapozo segithet?

#szemöldk
2014. ápr. 16. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirásért..!
2014. ápr. 17. 15:20
 2/4 anonim ***** válasza:
NEM
2014. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ht nagyonjoo...

Szerdaig kino mind?

2014. ápr. 19. 11:09
 4/4 dorcsuu ***** válasza:
Ne alapozd le, mert az nem hiszem hogy túl sokat segít. Holnapig már egész biztosan nem tud normálisan visszanőni, nekem egy hónapba telt mire újra normális hosszúságú lett az elrontott rész, és én ugye egy picit rá is segítettem ricinussal.
2014. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!