Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Tudnátok ajánlani jól...

Csajok! Tudnátok ajánlani jól fedő púder problémás bőrre?

Figyelt kérdés
Jól fedő púdert keresek, ami tartós mert a pattanások után megmaradt az összes heg sajnos (csúnya piros, lila erőteljes foltok). Bőrgyógyásznál, kozmetikusnál voltam már, amiket ajánlottak nem használt. Mást megoldást nem látok az elfedésen kívül, viszont olyat szeretnék ami nem tömíti el a pórusokat és nem idéz elő újabb pattanásokat. Válaszokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 17. 13:34
 1/7 A kérdező kommentje:
...és jó lenne 3000Ft alatt maradni!:)
2014. ápr. 17. 13:36
 2/7 anonim ***** válasza:

A púder tökéletesen el tudja tömíteni a pórusokat, és a fedése is elég gyenge alapvetően. Inkább fixálásra, fényesedés ellen jó.

Neked inkább egy megfelelő korrektorra és alapozóra van szükséged, esetleg ha a korrektorral elég, egy BB/CC krém is jó lehet. A dermablend-et ajánlom, de az azért többe kerül, olcsóbb alapozókból manhattan clearface - sajnos világos bőrre nincs árnyalat, azon kívül tényleg jól fed. Ezek kifejezetten problémás bőrre lettek kitalálva, erős fedéssel és mattítással.

2014. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Avon ideal flawless...IMÁDOM...:D
2014. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Manhattan Clearface púder? :)
2014. ápr. 17. 13:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Utána nézek az Avonosnak is..Köszi..:)))
2014. ápr. 17. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pattanásos, heges bőrre CV 2in1 púdert használok, ez nekem elfedi jól a hibákat és olcsó, nem okoz még több pattanást sem. Mondjuk sokkal jobban jársz egy BB krémmel ami fed is, pl. ilyen az Eveline 8in1. Ez Rossmannban kapható, 1500 ft körül.
2014. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most a Balea Young Soft and Clear kompakt púderét használom, sokáig bírja és újabb pattanásokat sem okoz.

Esetleg megpróbálkozhatnál egy erősebb alapozóval is, úgy olvastam az újfajta Rimmel Matte eléggé az.

Egyébként kereshetnél valamilyen krémet, ami segít a hegesedés eltüntetésében, mint pl a Sudocrem.

nemcsak babapopsira hatásos, itt bővebben olvashatsz a pattanáskezelő felhasználásáról:

[link]

2014. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!