Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Már kétszer volt köldök...

Már kétszer volt köldök piercingem és mind a kétszer kidobta a bőröm. A harmadszor ne is próbáljam ugye?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne, hacsak nem vagy mazochista.
2014. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs értelme, csak még többet szenvednél, ráadásul eleve hegbe szúrni meg aztán pláne rizikós. fogadd el hogy nem lehet, jobbat nem tudsz tenni.
2014. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal egyetértek, annyit tennék hozzá, hogy nem egy olcsó procedúra, és ha komolyabb bajt okozol vele, az még drágább lesz, mire rendbeszednek, és esztétikailag se lenne okés...
2014. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kétszer futottam neki, mindkétszer kilökődött. Elsőre kevesebb bőrt fogott be a piercinges, másodszorra már direkt kértem, többet fogjon be, úgy is kilökődött. Máshova is szúrattam piercingeket, mind kilökődött, kivéve a nyelv es orrpc. Beletörődtem, felesleges ezzel vacakolnom.
2014. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!