Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan rúzs, amely nem...

Létezik olyan rúzs, amely nem egy réteget képez a szájon hanem ténylegesen befesti? Szóval hiába kopik le utána, a szín megmarad, mert a bőr lett olyan színű. Ha igen, akkor hol lehet kapni, mennyiért és mi a neve? És meddig tart a hatása?

Figyelt kérdés
Nem a sminktetoválásra gondolok, és nem is hasonlóan tartósra, hanem csak pár órára mondjuk vagy egy napra.
2008. júl. 26. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Avon perfect wear rúzsai beváltak, és még a Lip finity is megmarad addig amíg le nem mosom. Ja, és ugyenilyen beton a Malu Wilz rúzsai is. Nekem csak ez a három jött be, pedig millió egyet teszteltem.
2008. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer egy 100 ft-os boltban vettem olyat amit 2 napig lemosni sem bírtam, na az elég tartós volt:) A nevét nem tudom, de nem ilyen márkás cucc volt, az nekem sosem vált be.
2008. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Először púderes alapozót tegyél a szádra és utána rúzsozd ki így tartósabb lesz
2008. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
Oriflém a megoldás:D
2008. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
van tata bányán az euros boltban 290 ft-ért fekete szinü de ha lemosod akor rosza szinü lesz 4 órán keresztül nagyon jo érdemes kiprobálni
2009. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!