Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetováláson gondolkozok.26...

Tetováláson gondolkozok.26 éves lány vagyok. A lapockámra szeretnék egy nem túl nagy nonfigurativ mintát. Mennyibe kerülne nagyjából? Fájdalmas azon a helyen?

Figyelt kérdés
kb. akkorát mint egy mobiltelefon kijelzője (átlagosan)
2008. júl. 26. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, inkább kellemetlennek mondanám. Kb 10-15 E Ft, ha egy pesti szalonban csináltatod. Igaz, nem kérdezted, de a nonfi mintha eléggé elcsépelt,fantáziátlan, semmilyen...Nem szeretnél inkább valami figuratív mintát?
2008. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is 26 vagyok. Már régebben csináltattam egy tetkót, és nagyon megbántam...úgy tudom, hogy lehet készítettni olyat, ami pár év múlva kikopik. Én azt ajánlanám, bár nem tudom mennyibe kerül.
2008. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az ár függ a bonyolultságtól is, mivel a legtöbb tetováló nem méret alapján, hanem a szükséges idő alapján állapítja meg az árat, tehát órabérben dolgozik. mondjuk a méret kihat az időre is :), de a minta részletessége is. szerintem 15-ből egy drágább helyen is biztos kijön, de abból a pénzből már egy nagyobb és szebb tetoválás is kijön.

a nonfiguratív meg tényleg elcsépelt, fantáziátlan (a delfinnel, pillangóval, csikóhallal egyetemben). szerintem próbálj meg valami egyedit, azt sokkal jobban fogod szeretni, és kisebb az esélye, hogy esetleg később megbánod.

2008. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ÉN 1 HETE CSINÁLTATTAM A LAPOCKÁMRA 1 TENYÉRNYI MINTÁT,6000 FT-BA KERÜLT,NEMTOM,HOL LAKSZ?ÉN KAZINCBARCIKÁN CSINÁLTATTAM.
2008. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
JA,ÉS NEKEM FÁJT,BÁR EZ 2 ÓRÁIG TARTOTT,NEMTOM........1 KIJELZŐ NEMTÚL NAGY,AZ NEM TARTHAT OLYAN SOKÁIG,SZTEM KIBÍROD,HA ÉN KIBÍRTAM,DE NEM KELL ANNYIRA FÉLNI MERT CSAK ROSSZABB LESZ.
2008. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!