Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jajj lányok! Nektek most...

Jajj lányok! Nektek most tényleg tetszik ez a röhejes extrasűrű, extrahosszú, idétlen műszempilla vagy csak azért hordjátok, mert ez a "menő", így "kell" tökéletesen ugyanúgy kinézni, mint az összes többi?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyeseknek biztos tetszik, de szerintem is ronda.
2014. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nemcsak ronda, hanem nevetséges is.
2014. máj. 3. 13:01
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Az a te dolgod. Szerintem meg az a nevetséges, hogy a netre jössz értelmetlen kérdésekkel bántani a nőket, akiknek nem olyan az ízlése, mint neked. Tényleg ennyire keserű ember vagy, hogy ez kell neked a jóléthez?
2014. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is undorító. De te se vagy normális hogy ilyeneket ki írkálsz. Szánalmas :,D
2014. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
bocsi, de a divat eszement utánzása nem ízlés, hanem birkaság
2014. máj. 3. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Műkörömmel kapcsolatos, hasonló felhívásszerű kérdések is voltak már itt sokszor. :D


Különben nekem sem tetszik, de szerencsére nincs is rá szükségem.

2014. máj. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Miert lenne szánalmas? Az a szánalmas aki erre így reagál. Egyet ertek a kérdezővel! Ha pedig nem erdekel ez a téma, miért nyitottad meg?

Tehát érdekel!

Szerintem is gáz a műszempilla. Tud az nagyon csúnya lenni. Amúgy ezek a lányok idővel rájönnek majd, hogy nem frankó.

Ekkor már nem fogják hordani. Ebből lehet majd látni, hogy mikorra nőtt ki pic.aságból. Ekkor fogják majd őket normális pasik is randira hívni, nem csak ámokfutó szexelni akaró szinten divatmajmok.

Ha pedig egy lány nem növi ezt ki, hát az a szánalmas.

2014. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már olyat, akinek néztem sokáig a fejét, hogy mi a gond vele és miért van röhögőgörcsöm, aztán rájöttem: úgy nézett ki a szempillája mintha szöcskelábak lógtak volna ki a szeméből. :) Nekem se tetszik ez az új módi, semmi gond ezzel a kérdéssel szerintem. 28/L
2014. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem van műszempillám de nem a gusztustalan ,ízléstelen hanem amiről azt hiszi az ember hogy a sajátja nekem alapból elég hosszú a szempillám akkor is sokan rákérdeztek ,hogy mű-e de csak azért van mert a sajátom ritkult.
2014. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmi gond nincs egy szép, igényes műszempillával...én is szoktam tincseset használni, metr nagyon kevés és rövid a sajátom...de ezek a legyező szerű valamik már visszataszítóak - szerintem is.
2014. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!