Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó szemöldöktetoválást Budapes...

Jó szemöldöktetoválást Budapesten?

Figyelt kérdés

Sajnos a szemöldökön nem egyforma, egyik egy kicsit feljebb van, ugyanis kicsi koromban bevertem a fejem, és ott maradt egy rész, ahol nem nő szemöldök. Ehhez igazítottam a szemöldököm, és így nem látszik a heg, viszont a másikat nem tudom annyira azon a részen kiszedni és kicsit felemás.

Van olyan szalon, ahol tudnak olyat csinálni, hogy természetes hatása legyen? Nem szeretem a vastag egyszínű szemöldököket, az szerintem csúnya. Láttam már szálas technikákról képet, és az egész elfogadhatónak néz ki.

Hol éri meg megcsináltatni? Nem szeretném, hogy elrontsák, mert aztán azzal kell élnem több évig (kb. örökre; tudtommal nem kopik ki teljesen csak részben...)


2014. máj. 12. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!