Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért kell a műköröm-sablont...

Miért kell a műköröm-sablont bevágni a stresszpontoknál?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi értelme van a sablon bevagdosásának a szélénél. A kockakörömnél el lehet ezt hagyni, úgy tudom. Minden más formánál ,,kötelező"? Mi az eredmény, ha mégse vágom be a stresszpontoknál?

#műköröm #műkörömépítés #stresszpont #műköröm-építés #műköröm sablon #sablonbevágás
2014. máj. 19. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal kecsesebb a köröm ha bevágod. Jobban illeszkedik tőle a sablon. Miért akarod elhagyni?
2014. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kecsesebb azt jelenti, hogy íveltebb, ugye? Akkro viszont nem illeszkedik végig a körömlemez mögött a sablon a mosolyvonalhoz. Így én nem tudtam megköttetni a szabadszélt, a körömlemezzel és a sablonnal sem érintkező rész ,,elszakadt" a mosolyvonal fölött.
2014. máj. 19. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, úgyhogy inkább bevallom, hogy fogalmam sincs miért kell bevágni. Nekem okj-n még nem kellett, viszont minden továbbképzésen alap és mindenki így csinálja, innentől kezdve én úgy gondolom, hogy van értelme és én is mindig meg szoktam csinálni. Valószínűleg egyábként jobban illeszkedik így a sablon.
2014. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, az íveltséget a hajlítás adja. A kecsesség azt jelenti, hogy a sablon a köröm alatt teljesen pontosan illeszkedik, és szebb formája lesz. Valószínűleg rádfér egy továbbképzés, ha gondjaid vannak a sablonfelrakással. Nem szégyen, mindenkinek meg kell tanulni egyszer, van akinek kicsit tovább tart. A lényeg, hogy sikerüljön.
2014. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, az ritkán fordul elő, hogy a sablon végig illeszkedik a körömhöz, itt-ott szokott lenni kb. 1mm-nyi ,,hézag". Ha nem szabályos a mosolyvonal, hanem az egyik oldalon mondjuk magasabb, mint a másikon, akkor szinte lehetetlen tökéletesen feltenni a sablont. (Szerintem továbbképzésre nem tudnék elmenni, mert nem voltam az alap OKJ-s képzésen, és csak úgy magamnak, itthon próbálkozom műköröm-építéssel.)
2014. máj. 26. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, pont ezért is kell bevágni a sablont. Ez a jó benne, hogy bármilyen körömhöz hozzá lehet szabni a papírt
2014. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!