Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmöt csinálnék magamnak...

Hkat kérdése:

Műkörmöt csinálnék magamnak itthon. Mit vegyek hozzá? Mi kell egy alap csomagba?

Figyelt kérdés

meg szetetném tanulni magamtól(porcelán és zseléset is) a tanfolyam drága de találtam egy jó könyvet cd-vel abból megpróbálom majd megtanulni.gyesen vagyok és ebből kereshetnék egy kis pénzt is ha már jól megy.

Írnátok egy listát mit vegyek, mi kell hozzá?( pl.:lámpa,ecsetek,zselé, porcelán, fertőtlenítő ilyesmi)

Köszi



2014. máj. 24. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] itt van pár induló szett. Nézz itt körül. Egyébként írd csak be simán a googleba hogy műkörmös szett, és sok oldalt kifog dobni, ahonnan tudsz rendelni, meg ott is leírják hogy mit hogy kell.
2014. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt semmiképpen nem ajánlom, hogy OKJ nélkül dolgozz, én sokáig tanfolyam nélkül is csináltam a saját körmömet, de a tanfolyam után tanultam meg tényleg szép és tartós körmöt építeni, ezt videóból nem tudod megtanulni és ha valakinek kárt teszel a körmében, ujjában, nem hiszem, hogy örülni fog neki, az is lehet, hogy simán csak feljelent a nav-nál, bár ezt amúgyis bármelyik vendéged megteheti. Egyébként nagyon sok dolog kell hozzá, az én kezdőcsomagom 2 évvel ezelőtt 40 ezer ft volt és ebben tényleg csak a alapok vannak benne, még UV lámpa, vagy akár egy tégely színes zselé sem, szóval indulókészletre 100-at minimum szánj, mert mégsem lehet azt mondani a vendégnek, hogy van gel lakkból két szín és abból válasszon. Lámpából legalább 2 csövest vegyél, de még sokkal jobb a 4 csöves, mert az oldalról is köt.
2014. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!