Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek az új, kutyaláncszerű...

Ezek az új, kutyaláncszerű "aranynyakláncok", amiket a lányok hordanak, valódi ékszerek, vagy csak bizsuk?

Figyelt kérdés
Jó vastag láncszemekkel, arany(ozott)... ezek valódiak?
2014. máj. 25. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy :) Ezresért veszik h&m-ben, Zara-ban stb.
2014. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem igazi arany, csóró magyaroknak nincs százezre ilyesmire. Akinek meg van annak nincs ilyen rossz ízlése.
2014. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pénzzel nem adnak ízlést.
2014. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem. amúgy szabad kérdezni esetleg a véleményeteket ezekről a kiegészítőkről? meg csak annyit h f/n... én sajnos nem értem, hogy ezek hogy lehetnek szépek, meg miért gondolja valaki annak...
2014. máj. 25. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizuk. Amugy szerintem elég gusztustalanul néz ki.De most ez a divat.
2014. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Bizonyára azért hordják a négerek, latinok, kiló számra az ezüst és arany láncokat, amik majdcsak kétujjnyi vastagságúak, mert elb*szott ízlésük van. Na persze.


Mióta létezik ékszer, mindig is azoknak volt a legkirívóbb aki megtehette.

21F

2014. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lany vagyok de szerintem nagyon csunyak..
2014. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizsu is,meg ronda is.Ráadásul néztem múltkor,egy ilyen fojtólánc 3000 forint volt,jó drága ilyen szarér.
2014. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bizsuk, de szerintem nagyon rondák.


24N

2014. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan szerelés, amihez sztem jól áll - persze ha nem kilométerekről látszóan gagyi, mert bizsuból is van jobb és rosszabb kialakítású is. De ahhoz nagyon egyszerű, egyszínű öltözékek illenek. Ha mindenféle csicsás dologhoz veszik fel, elég prosztó proli cigányos hatása van.
2014. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!