Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor tegyem fel a műszempillát?

Mikor tegyem fel a műszempillát?

Figyelt kérdés

Szilveszteri buli alkalmából vettem műszempillát. Még sose használtam, szóval kéne hozzá kis segítség. Mire kell figyelni, mire vigyázzak és főleg: mikor tegyem fel? Miután kisminkeltem a szemem, vagy először a teljesen sminkmentes szemre ragasszam fel és utána tegyem rá a csillámport tust ilyesmit?


Köszi előre is a válaszokat!


20/L


Ja és mindenkinek jó bulizást és boldog új évet!


2009. dec. 30. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

sminkmentes szemre, mert a sminkes szemre nem fog ragadni

puszi,m és jó bulit!

2009. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó lett volna előre egy próbasmink !

Ha egyben van a műszempilla, akkor sminkelés előtt ragaszd fel; ha tincses, sminkelés után, akár a kispirálozott szempillákra nyomkodd be a ragasztóba mártott tincseket egyenként / jó sokat /! Végül csillámozd !

Boldog Új Évet !

:D

2009. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kisminkelt szemre is ugyanúgy felragad, nekem sokáig tincses volt de az tönkreteszi az eredeti pilláimat, a sorosat meg bármikor felrakhatom magamnak, bocsi az offért, de smink után rakd fel mert ha fent van a pilla nehezebb sminkelni BÚÉK
2009. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindig magamnak rakok fel általában sorosat. Ha ez lesz az első alkalom csinálj előtte még egy próbát, elég csak feltenni a műszempillát, hogy mennyire marad fent és hogy sikerül-e rendesen felrakni.

Én mindig felrakom és azután sminkelek.

Tincsesnél is később sminkelek, de lehet annál mindegy.

Sorosnál mindenképp smink előtt rakd fel mert ha esetleg meglátszana a ragasztó vagy kicsit félremenne sminkkeel tudod korrigálni.

Ja és a szempilláida semmiképpen sem legyenek kifestve műszempilla előtt. Sőt ajánlott a szírtalanítás érdekében arctonikos vattával óvatosan áttörölni. Úgy jobban tapad a ragasztó és tartósabb lesz.

De számítanod kell arra is, hogy általában amiket adnak ragasztókata műszempillákhoz azok nem valami minőségiek. Azt külön lehet venni 700-900 forint körüli árban.

De az is jó lesz talán, ami hozzá van de akkor rakj a pillákra bőségesen, nehogy pár óra múlva elkezdjen lejönni a fele.

A tincses ennyiből jobb, viszont azt meg nagyon nehéz felrakni szerintem.

Én évek óta használok de még mindig kellemetlen pepecselős dolognak tartom.

2009. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Amúgy Essence soros szempillát vettem, bár így elsőre odapróbálva kicsit túlzásnak érzem, de lehet, hogy csak szokatlan. :)


puszi mindenkinek!

2009. dec. 30. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha túl hosszú ( a szemed belső sarkánál kell elkezdeni, ahol a saját pilláid kezdődnek ) és oldalt nagyon kilóg akkor abból le szoktak vágni.

Bár én még sosem vágtam, féltem, hogy elrontom :DDD

Egyébként valószínűleg csak szokatlan.


u.i. szerintem az essence ki fogja bírni azt a pár órát aztán otthon melegvízzel, sminklemosóval gond nélkül le fogod tudni szedni ( már ha a hagyományos essence ragasztóról is van szó) Maga a pilla szerintem tartós, jó minőségű.

2009. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is essencet vettem :D
2009. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sminkelés után mindenféleképpen.Vegyél egy gumi alapú szempillaragasztót és vékonyan kend be vele a pilla megfelelő részét!A belső szemzugtól kezdve a ragasztást kifelé.
2010. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!