Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az mitől lehet, hogy a szempil...

Az mitől lehet, hogy a szempillaspirálom olyan hatást kelt, mintha előtte"sírtam"volna?

Figyelt kérdés
Nem az van, hogy elkenődik, csak olyan hatást kelt.
2008. júl. 29. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg túl sűrű, és túlságosan összetapadnak a pillák. Szerintem vegyél egy másikat, vagy mikor kened fel még a tubus szélére kenj egy kis festék felesleget, így hátha nem lesz olyan.
2008. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igy nyaron elkendodhet:-??uhm ...valoszinu hogy vagy levan jarva vagy felkavartad vizel?
2008. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kavartam fel vízzel.Ilyen a szempillaspirál:

[link]

Nem tudom miért lesz olyan"vízesebb"hatása.Voltak,akik meg is kérdezték,hogy sírtam?:-S

2008. aug. 1. 00:31
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is olyan van mint neked névre meg minden bnőmnek is olyanja van de mind a kettönknek más a doboza az övé vékony az enyé vastag de mind a 2 egész jó csak hamar elkenődik.

Lehet hogy másikat kéne venned.

2008. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudna valaki valami jó szempillaspirált mondani,amelyiket érdemes megvenni?

Köszi az eddigi válaszokat :)

Az enyémet,azt nem használom már a "hatása"miatt...

2008. aug. 1. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben árulnak két fázisú SUHADA szempillaspirált nagyon jó minőségű és olcsó is. A lila végű a sima a zöld a vízálló!
2008. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól lehet hogy sajnos ócska a spirálod. Jómagam a L'Oréal Volume Shocking-ra esküszöm, ezt használom évek óta. Nem olcsó, de elég sokáig kitart és hatalmas pillákat csinál, csomók és elkenődés nélkül.
2008. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!