Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kell tudni a "Szálas...

Mit kell tudni a "Szálas szemöldök tetoválásról"?

Figyelt kérdés

Most fogok menni azaz 15.én csinàltatni,de kb semmit nem tudok róla.Lenne egy pár kérdésem.

-kiknek érdemes csinàltatniuk?

-A tetoválás alatt megmarad a saját szemöldököm is?Ha igen ,akkor mi értelme ?Ha nem ,akkor mindig járjak gyantáztatni?

-Meddig marad fent ?1év vagy 2ő?

Köszi előre is !



#tetoválás #szemöldök #szàlas szemöldök
2014. jún. 26. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A szálas szemöldök tetoválás szerintem az egyetlen olyan szemöldöktetoválás ami SZÉP és TERMÉSZETES! (Én is a közeljövőben megyek)

- Bárkinek érdemes megcsináltatni, hiszen a hiányos, régebben esetleg túlszedett rossz formákat pótolva ,természetesen kapunk egy tökéletes szemöldökformát, aminek megrajzolásával nem kell reggelente tökölnünk, illetve napközben nem kenődik el sehova sem.

-Természetesen megmarad a saját szemöldököd is, illetve amennyi van, ez változó van akinek csak 1-2 szál van, van akinek rendesen van azért szőre csak a forma nem tökéletes és amiatt szeretné korrigálni, pótolni, vagy szimplán nem szeretne vele ugye nap mint nap bíbelődni. A tetováló nyilván formázhatja előtte , kiszedheti a szemöldököd egy formára,amit a tetoválás után, mint előtte is a formának megfelelően szedned/gyantáznod kell. Valójában a szálas szemöldök tetoválás nem arra való, hogy akkor de jó nem lesz többé szemöldököd csak egy rajz és nem kell szedned, hanem hogy szép, jó formájú, "színes" szemöldököd lesz. (Vannak ugye a leborotvált szemöldökök amik helyére húznak egy vonalat szemöldöktetoválás címszóval de az már nem divat(sose volt) és undorító.

Hogy meddig marad fenn? Fennmaradni szerintem örökké fennmarad csak ugye az évek múlásával kikopik elég rendesen. Szerintem az 1-2 év még a teljesen belefér, és utána el kell menni átüttetni. Remélem segítettem.

2014. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!