Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz, hogy a fiúk nem a...

Igaz, hogy a fiúk nem a természetességet hanem a természetes hatású sminket szeretik?

Figyelt kérdés
Azt szeretik, ha a lány sminkel, tökéletes az arcbőre, sima és nincsenek rajta foltok, bőrhibák valamint dús, erős, hosszú a szempillája, ki van emelve a szeme és csillognak az ajkai. Ellenben aki nem sminkel az igénytelen és nem ad magára. Ez igaz vagy sem?
2014. jún. 28. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet kijelenteni..eleve minden srácnak más jön be. De az tény szerintem, hogy ha két lányból mind a kettő tetszik neki, de az egyiknek szépen ki van emelve a szeme és szép az arcbőre is, akkor inkább ezt fogja választani.
2014. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, a külső nem minden,azért mert nem tökéletes a bőre, nem fogok undorodni tőle. Én nem tartom igénytelennek aki nem sminkel meg költ magára folyton. Ez dedós dolog.
2014. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja...az én barátom speciel az erős sminket szereti, van ismerősöm aki a sminktelen lányokat, és van aki a természetes sminket (ezutóbbira konkrétan én még nem láttam példát, de ezek az én ismerőseim csak, és nagy a világ, mindenki más)
2014. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint igaz. A túlfestett csajokat kevés fiú szereti, de a legtöbben a teljesen sminkeletlen arcnál jobban szeretik a természetesnek tűnő sminket.
2014. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!