Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok jó alapozó márkákat...

Mondanátok jó alapozó márkákat nem horror áron?

Figyelt kérdés
Az eddigi alapozóim amiket használtam, mindig lerakódnak a pórusaimban. Sok barátnőmnek tök pattanásos az arca és annyira jól fedő alapozót használnak, hogy pattanás, heg, szeplő, semmi sem látszódik. Olyan mintha babaarcuk lenne. Nekem már nem nagyon van pattanásom, max 1-2 darab. De nagyon sok szeplőm van, és tini koromból elég sok heg maradt. Tudtok mondani olyan alapozókat amik jól fednek és nem rakódnak le a pórusokban?
2014. júl. 8. 14:55
 1/4 anonim válasza:

Rimmel London - Stay Matte

Rossmannban volt múltkor akcióban és 500 valamennyiért vettem.

2014. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapozó előtt radírozz, használj primert is. Így lesz csak sima, ha alapból nincs bababőröd.

Én a Bourjois 123 alapozót használom, nekem tökéletesen bevált, közepes fedésű, matt, puha bőrt eredményez, nagyon tartós. De miért nem kérdezed a barátnőidet hogy ők mit használnak? Ja és alapozót ecsettel vigyél fel, úgy a legszebb az eredmény.

2014. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert ők olyat használnak ami 20.000 ft-ba kerül. Én ennyit nem szívesen szánok rá, és kíváncsi voltam hátha tudtok mondani jókat, tűrhető árkategóriában. Ezért írtam, hogy "nem horror áron". :) Köszi a válaszokat.
2014. júl. 8. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom, szerintem elég jó. Kozmetikus javasolta ezt. 4000 Ft körül van.

2014. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!