Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék ajak piercinget de...

Szeretnék ajak piercinget de apa nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

eddig már a fülembe van 3 piercing és egy 16 mm-es tágesz és köldök piercingem.. anya meg engedi de apa ennek se örül mert szerinte ugy nézek ki mint egy hírdetőoszlop .. mondta hogy az ajak poercing semmi féle képpen nem lehet majd ha 18 leszek csak akkor. mindig ajak piercinget szerettem volna de helyette köldököt kaptam ami nem is tetszik .. de csak azert hogy befogjam a szám

14/L



#piercing' fűltágító
2014. júl. 22. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Igaza van édesapádnak. Én a helyébe a többit sem engedtem volna 14 évesen.


Mit tegyél? Várj türelemmel 4 évet, utána már lehet, hogy nem is akarsz majd.

2014. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Hallgass apádra, ez már nem menő. Arról nem is beszélve, hogy 14 évesen még a kötelező olvasmányokkal meg a házi feladattal kéne foglalkoznod, nem a magamutogatással. Szerintem a köldökpiercinget is vedd ki, tök égő ez már.
2014. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
14 éves gyerek vagy... mégis mit gondoltál, majd támogatnak hogy elrondítsd magad és úgy nézz ki mint egy idióta? Mert a piercingektől nem leszel se szebb, se menőbb 14 éves kislánykaként.
2014. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van apukádnak, várj még 4 évet, ha még akkor is akarod, majd megcsináltatod.
2014. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia en is 14 vagyok és lány , en is most fogok csináltatni ajakpiercinget :) en ugy vettem rá apát h elmondtam neki h ezt ugy kell felfogni mint egy fülbevalót , ha már azt lehet hordani ( akár oviba is ) akkor miert lenne különb egy ajakpiercing ....... es amugyis meg mindig jobb mint egy tetkó mert ha megunod a piercinget akkor kiveszed és nyoma sincs egy kis ido utan :) sok sikert en most csinaltatom meg a nyáriszünetben :) remelem összejön neked is :) soksikert
2014. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!