Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmöt nem viselő lányok! A...

Műkörmöt nem viselő lányok! A pasitok kedvéért csináltatnátok magatoknak az átlagosnál kicsit hosszabb (újjvégektől 1 cm-el túlérő) körmöket?

Figyelt kérdés
Leginkább sötétvörös, kocka.
2014. júl. 23. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert elvékonyodik a köröm a műköröm alatt és én azt nem vagyok hajlandó elviselni. Akkor inkább növeszd meg a sajátod és azt fesd ki vörösre.
2014. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Senki kedvéért nem változtatnék magamon semmit. Aki nem szeret olyannak, amilyen vagyok, az nem fog akkor se, ha olyan leszek, amilyet szeretne.
2014. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem! Nekem szép a saját körmöm, nem törik, szép a formája, azt szoktam kicsit megnöveszteni és kilakkozni.

A párom egyébként nem igényli se a hosszabb körmöt, se a lakkozást.

2014. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem, az nem én lennek. Gondolkodtam a műkörmön (nem is egyszer) de megéri? Mármint pár napig szep meg minden de utána törik meg alatta elvekonyodik a kormod..stb. Persze ezt te döntöd el.

Remelem tudtam segíteni :)

2014. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Növeszd meg és géllakkot kérj a műkörmöstől, attól természetesebbnek tűnik a körmöd. A műköröm nagyon vastag...
2014. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akadályozna a mindennapokban. Mikor már hosszabbra hagyom megnőni, akkor már zavar egyrészt a munkában (nehéz vele gépelni), másrészt az otthoni teendőket sem tudom vele ellátni rendesen.
2014. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A saját körmöm van akkora, szóval nem lenne logikus. De ha elvonatkoztatok attól, tegyük fel rövid körmöm lenne, akkor nem csináltatnék a pasim kedvéért hosszabbat, ne szóljon bele. Ha csak megjegyzi, hogy tetszene neki rajtam, akkor lehet megnöveszteném a sajátomat, mert biztos érdekelne, miután azt mondta, szerinte jól állna. De ha megkérne, hogy ezt meg ezt csináljam, akkor már csak azért sem.
2014. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt már sötétvörös műkörmöm, de a barátnőm aki csinálta, feltolta az agyamig, úgy ragasztotta oda és begyulladt a körömágy a gyűrűs ujjamon. Inkább megnöveszteném, de az a helyzet, hogy mivel használom a kezemet, hamar kopik róla a festék és unom állandóan újrafesteni.


Lehet ha ez lenne minden vágya - bár kétlem hogy van ilyen pasi akit ez érdekel - akkor megcsinálnám egy hétre, de aztán hagyjon vele békén :D

2014. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Idegesít a hosszú köröm. Meg a műkörmök konkrétan taszítanak valamiért, másokon sem tetszik, de magamon egész biztos nem viselném el. Plusz nem szívesen vágnék ki az ablakon ilyen hülyeségre havi szinten több ezer forintot se őszintén szólva, inkább veszek belőle 2-3 jó könyvet vagy valami. A munkahelyemen sem veszik jó néven ha úgy néz ki az ember, mint egy vamp, az elegáns, visszafogott külső az előírás - mivel fizetésből élek, elég mérvadó szempont ez is. :D

Hát ha a pasinak ez nem tetszik, így járt. Nyilván ő se ugrik mindenre amit kitalálok, de szerintem ez így normális. :D Ha meg kiábrándul belőlem, mert rövid, természetes és visszafogottra festett a körmöm, akkor jobb is úgy.

2014. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Senki kedvéért nem csináltatnék. Főleg nem ilyen ízléstelen hosszúságút, arról nem is beszélve, hogy a sötétvörös nem való ennyire hosszú körmökre. Vannak nagyon szép, erős, saját körmeim, hülye lennék így elcs*szni.

Szerencsére a barátomnak van annyi esze, hogy nem kérne ilyet tőlem.

2014. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!