Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökceruza vagy szemöldök...

Szemöldökceruza vagy szemöldökpor?

Figyelt kérdés
Melyik nyúlt jobb, természetesebb hatást? Melyiket könnyebb, gyorsabb használni? Tanácsokat szeretnék! :)
2014. júl. 31. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak ceruzát használok, hogy a hiányos részeket azzal kipótoljam. ha amúgy nincs ilyen gond, csak szeretnéd ha erősebb lenne a szemöldök akkor a festés is egy megoldás. ezek csak átmeneti megoldások.
2014. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szemöldökpor jobban bevált,természetesebb hatást nyújt
2014. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A por természetesebb.
2014. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sminkelem magam, de másokon a por sokkal jobban tetszik. Szerintem sokkal természetesebb, észre se lehet venni. A ceruzát is lehet visszafogottan használni, de szerintem azért meglátszik és sok barátnőm, ismerősöm rányomja vagy konkrétan körberajzolja...Szerintem az nagyon csúnya.
2014. aug. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!