Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek használhatok a...

Dettina23 kérdése:

Szerintetek használhatok a suliba mindennap szemöldökport és illetve szemölködceruzát, meg szempilla spirált?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy ebben az évben minden áldott nap a toppon leszek, csak én hát nem igazán a reggel embere vagyok azaz nagyon nem megy a felkelés.Ez azt jelenti, hogy tavaly rengetegszer volt olyan, hogy 7:59kor sikerült felkellnem......és 10percre lakok a sulitól kocsival....

Meg mindennap úgy szeretnék kinézn mint akki épp egy magazin címlapjáról lápett volna ki :D Szerintetek?



2014. aug. 2. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan :)
2014. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
84%

Megértelek, én is mindig elkéstem reggel suli és ezért nem is sminkeltem. Aztán az egyik barátnőm szájából az hangzott el, hogy addig nem lesz valaki igazi nő, amíg nem smikel (nem is nekem mondta, de valahogy mégis zavart). Így elkezdtem sminkelni magam, először mindig többet késtem, de nem akartam feladni. Később már hozzászoktam, hogy ez is beletartozik a reggeli rutinomba, így hamarabb kezdtem felébredni. A gond csak annyi volt, hogy pont annyival keltem korábban, hogy ugyan ott tartsak mint eddig. :'D

De egyébként tök sokat dobott az önbizalmamon, mert mások is megdícsérték, hogy milyen jól van ki húzva a szemem stb. Bár először azért vágtam bele, hogy megmutassam a barátnőmnek, hogy téved, valahogy talán mégis igaza volt... :)

2014. aug. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy perccel becsöngetés előtt kelsz fel, akkor még felöltözni sincs időd. A szépségért szenvedni kell. Már most szoktasd hozzá magad, hogy 7 órakor felkelsz MINDEN nap, így a szervezeted már hozzá lesz szokva a korai keléshez, és élesben nem lesz lehetetlen feladat felkelni.

Szempillagöndörítéssel együtt a spirálozás max. 2 perc, szemöldökformázás szintén nem vesz több időt igénybe, de azért mégis jobb ráérősen sétálni a suliba, mint már reggel arra kelni, hogy elkéstél. :)

2014. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Használhatsz persze, az már más kérdés, hogy teljesen felesleges mindez, mert ettől nem leszel se szebb, se okosabb. Suliban meg tök mindegy hogy néz ki az ember, nem szépségverseny.
2014. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!