Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüvegesek! Ti hogy oldjátok...

Szemüvegesek! Ti hogy oldjátok meg nyáron a napszemüveget?

Figyelt kérdés

Szóval főleg szemüvegesek válaszát várom de adhatnak tippeket nem szemüvegesek is :)

A kérdés az lenne hogy nyáron ugye jó ha napszemüveget hordunk mert nagyon erős a nap és nem jó a szemnek és ilyenkor ti milyet vesztek vagy hogy csináljátok tudom hogy van fényre sötédedő szemüveg de én olyat nem szeretnék mert ha a napról bemegyek mondjuk egy boltba akkor nem látok semmit addig ameddig nem világosodik ki meg télen is besötédedik ha van egy kis nap és nekem ez nem tettszik :) Valami ötlet , tipp ?? Ti hogy csináljátok/csinálnátok?? :)



2014. aug. 4. 09:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%
Kontaktlencse + napszemüveg
2014. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Fenyre sotetedo pontosabban uv -re sotetedo lencsevel.
2014. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem bírja a szemem a kontaklencsét már kiprobáltam nagyon sok fajtát de állandóan begyulladt :/

Én azon gondolkoztam hogy mi lenne ha a sima szemüvegemre felvennék olyan szemüveget ami nagyobb és eltakarja a sima szemüveget :) Szerintetek ez nagyon gáz lenne ??

2014. aug. 4. 10:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek olyan szemüvegkeretek amikre fel lehet pattintani vagy mágneses rendszerrel rögzíteni "napszemüveg feltétet". Az egész úgy néz ki mintha sima napszemüveg lenne rajtad de ha kell le/fel tudod csatolni. Lehet venni drioptriás napszemüveget is de az persze lényegesen drágább.
2014. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Írtam a kérdésbe hogy olyat nem szeretném (fényre sötétedő) de azért köszii a válaszokat :)
2014. aug. 4. 10:04
 6/13 A kérdező kommentje:

Ooo a mágneses felpattintos nem rossz :)

Köszi hogy irtad rákeresek :)

És akkor teljesen új szemüveget kell vennem vagy ebbe is belelehet rakni azt a mágnest ami most van nekem ??

2014. aug. 4. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan szemüveglencsét ami UV szűrös. Nekem is olyan van.
2014. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
láttam olyat a felpattinthatóból amit bármelyik keretre fel lehet rakni de az elég cikesen néz ki. A "normál" változat kerettel együtt van, sajnos ahhoz új szemüveget kell csináltatni...
2014. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dioptriás napszemüveg :))

Korrekt keretek vannak, beviszed a kis papírt, hogy milyen lencse kell( nekem pl +3.5) milyen csiszolással, és az alapján megcsinálják :)

2014. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És kb. mennyibe kerül ?? :)
2014. aug. 4. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!