Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vehetném rá édesanyámat?

Hogyan vehetném rá édesanyámat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy septum piercinget. Szerintem jól állna. Nem, nem menőzni szeretnék vele, nem is akarok nagyobbnak tűnni, egyszerűen nagyon tetszik. Egy éve kérdeztem az ajak piercinget, akkor úgy érvelt ellene, hogy ronda marad a helye, ha kiveszem, meg hogy elfertőzödhet. Hozzátenném, 8 évesen ő rángatott el fülbevalót lövetni, mikor én egyáltalán nem akartam. Na most ugye a septumot ha kiveszem, nem látszik a helye. Meg nem is magamnak szúrnám, hanem steril szalonban szúratnám. Hogyan érhetném el, hogy megengedje?

15/L



2014. aug. 10. 00:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj, de jól teszi, hogy nem engedi. Egyszerűen nem iskolába való, megértem, hogy lázadsz, mert kamasz vagy, de akkor is. Vagy szúrasd át beleegyezés nélkül, aztán viseld a következményeit. De úgyis akkor fogod átérezni a helyzetet, ha majd a gyereked kér tőled ilyet.
2014. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazán aranyos vagy első, de én megengedném a gyerekemnek. Még mindig jobb mintha kiraknám a mellem, és a seggem. Azt hiszem, egy piercing inkább iskolába való, mint a kivillanó idomok. Mellesleg nem is értem, hogy mit akadályozna az iskolában egy piercing.
2014. aug. 10. 01:00
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
15 évesen még azt gondolod, hogy te engednéd a gyerekednek, de ha annyi idős leszel, hogy ebbe a helyzetbe kerülsz, majd meg fog változni a véleményed, mint ahogy édesanyádnak is. Mivel környezetünk elsősorban a külsőnk alapján ítél meg minket, édesanyád valószínűleg okkal félt attól, hogy rosszabbak lesznek emiatt a jegyeid, rosszabb megítélésed lesz. Én magam ebben a cipőben jártam, a külsőm miatt sok tárgyból rosszabb jegyeket kaptam gimiben. Ezért sajnos én is azt mondom, hogy ha komolyan akarod, kicsit várj még vele.
2014. aug. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Hát én nem csodálkozom anyud hozzáállásán. Értem én, hogy most nagyon úgy érzed. De tavaly még ajakpc-t akartál. Jövőre mi jön? És utána? Látod még állandóan mást akarsz, még ebben a korban vagy. Persze ezt majd csak jó pár év múlva fogod belátni, most mindenki hülye, csak te vagy helikopter, tudjuk jól.

Keress észérveket, hogy miért is van erre tényleg szükséged. És hogy mi előnyöd származik belőle a hátrányokkal szemben. Szép dolog vagy sem, de a külső sokat számít manapság.

2014. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3: Édesanyám érvelése miatt pártoltam át a septumra. Még mindig tetszik az ajak piercing is. De ha az a problémája, hogy csúnya marad a helye, akkor inkább csináltatok septumot.
2014. aug. 10. 13:01
 6/13 A kérdező kommentje:
4*
2014. aug. 10. 13:01
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

szia! győzködd ameddig bírod és előbb utóbb megunja,és megengedi. nekem ez vált be 8 fül piercingnél és egy nostril orr piercingnél

14/L

2014. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Várj még vele, ha még mindig akarod, majd 17-18 éves korod körül megcsináltatod.
2014. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem értem, mi értelme lenne várnom, hiszen ez nem egy életre szól. Ha nem tetszik/megunom/vagy valami, akkor csak simán kiszedem.

A nyaggatás nem hiszem, hogy beválna.

2014. aug. 10. 14:51
 10/13 anonim ***** válasza:

ha a nyaggatás nem jó,akkor mondd meg neki hogy nem marad helye,és ha patkó alakú ékszert teszel bele,azt be tudod fordítani hogy ne látszódjon ha nem akarod/ják.

megint 14/L

2014. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!