Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítséget kérni hogy szurjam...

Bianka122 kérdése:

Segítséget kérni hogy szurjam itthol ki a fülem magamnak? 14 ÉVES vagyok és nem akarok üzletbe menni

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod profival szúratni?
2014. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább szánj rá egy kis pénzt és menj szakemberhez..
2014. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne szúrd magadnak. Borzasztóan fájdalmas és ha rossz helyen szúrod, ideget találsz el, kitudja milyen betegségeid lehetnek miatta.

Kozmetikus belövi 2500 ft-ért (fülbevalóval együtt) és csak egy kattanást hallasz.

2014. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert átszúrhatsz fontos akupresszúrás pontokat a füledben. Menj szakemberhez, aki tudja, hol lehet átszúrni, semmiképp ne csináld magadnak.
2014. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért mert nem akarok bemmeni belövetni én magamnak szeretmém :D
2014. aug. 11. 17:45
 6/9 anonim válasza:
Gombostű az csá.:D Az egyik osztálytársam matekórán átszúrta a másiknak...mindkettőt..xddd Amúgy én se ajánlom,hogy magadnak csináld.
2014. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nézd találtam neked egy videót: https://www.youtube.com/watch?v=gcwWo8Lz1n8
2014. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, majd akkor is legyél ilyen önálló, ha elfertőződik. Nem ijesztgetlek, de egy lyukat készülsz szúrni a füledbe. Jó eséllyel nem fog leesni a füled, de nem ér meg pár ezer forintot, hogy steril körülmények között bökje át egy profi? A piercer törekvéseidet hagyd későbbre, most bízd magad egy profira.


De ha nagyon elszánt vagy, akkor legalább csináld rendesen, gyógyszertárban vett, steril tűvel, orvosi fém fülbevalóval, steril gumikesztyűvel meg egyb szépségekkel.

2014. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod, nagy esélyed lesz, hogy nem egyforma helyen lesz a kettő, pár milivel méshol lesz a másik. Ezt akarod?
2014. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!